Palworld’da Gümüş ve Bakır Anahtarlar Nasıl Elde Edilir?

Bu anahtarlar, oyunun çeşitli bölgelerinde saklı hazineleri ve kapalı alanları açmanın anahtarını temsil ediyor. Oyuncuların maceraları sırasında karşılaşacakları zorlukları aşmalarına yardımcı olacak bu ögeler, Palworld’un gizemli dünyasını keşfetme deneyimini zenginleştiriyor.

Palworld’da macera ve keşif dolu yolculuğunuz sırasında, yeni Pals yakalayıp kaynak toplarken, sonunda yüksek seviye hazine sandıklarına rastlayabilirsiniz. Bu sandıklar ilk bakışta büyük bir heyecan yaratırken, açmak için gerekli anahtarınız olmadığında heyecanınız hızla yerini hayal kırıklığına bırakabilir. Anahtarlar üç farklı türde bulunur: Bakır, Gümüş ve Altın olmak üzere. Bakır ve Gümüş anahtarlar, Altın anahtarlara göre daha kolay bulunsa da, elde etmeleri yine de kolay değildir. Bu anahtarları elde etmenin iki ana yolu vardır, hadi bu sırları çözelim ve siz de o cazip sandıkları açabilin.

Palworld’da Gümüş ve Bakır Anahtarlar Nasıl Elde Edilir?

Bakır ve Gümüş Anahtarlar elde etmenin ilk yolu, üssünüze yapılan bir baskını başarıyla savuşturmak olacaktır. Özellikle Leezpunk Pals’ın dolu olduğu baskınlara odaklanıyoruz. Bu karanlık tip Pals, üssünüze saldırmak için en yaygın türlerden biridir. Bu Pals’ları yakalamak veya yenmek, her iki tür anahtardan birini düşürme şansı sunar, ancak Bakır anahtar daha yaygındır. Ironik bir şekilde, Bakır anahtarlar dünyadaki anahtar gerektirmeyen yaygın sandıkların içinde de bulunabilir.

Gümüş Anahtarlar için, yukarıda bahsedilen Leezpunk yöntemiyle bulma şansınızı artırmak için, Leezpunk Ignis avına çıkabilirsiniz. Bu Pal, volkanik bölgenin batı tarafında, özellikle kıyı yakınlarında bulunur, bu yüzden peşlerine düşmeden önce sıcaklığa dayanıklı bir zırha ihtiyacınız olacak. Bu belirli Pal türü Bakır Anahtar düşürmez, ancak yakalandığında veya ele geçirildiğinde Gümüş Anahtar düşürme şansı daha yüksektir. Bununla birlikte, nadir bulunmaları nedeniyle, basitçe düzenli Leezpunk’ları avlamak veya baskınlardan faydalanmak daha iyi olacaktır.

Anahtar gerektiren her sandık, gerektirmeyenlere göre çok daha iyi ödüller sunar, bu yüzden keşfe çıkmadan önce bu değerli ganimetleri talep edilmemiş bırakmamak için anahtar stoklamak zamanınıza değer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir