Tekel baskınına karışan 8 kişi adliyeye böyle götürüldü

İstanbul Esenyurt’ta 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan tekel bayi baskınıyla ilgili gözaltına alınan Tarık Özer, oğlu Azat Özer, Samet Özer ve onlara yardım eden 5 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şahısların ters kelepçeli olduğu görülürken kafalarını kaldırmalarına müsaade edilmediği görüldü.

2 KİŞİ ÖLDÜ, 1 KİŞİ YARALANDI

Geçtiğimiz Cuma günü Esenyurt’ta bir iş yerinde yaşanan kan dondurucu olayda, Tarık Özer belinden çıkardığı tabanca ile kurşun yağdırmış, Batuhan Bayındır (20), Yunus Emre Erzen (24) hayatını kaybederken, Yusuf Erzen (21) ise yaralanmıştı.

9 KİŞİ GÖZALTINDAYDI

Güvenlik kameralarına da yansıyan cinayetle ilgili inceleme başlatan polis, 4 zanlıyı ve onlara yardım ve yataklık eden 5 kişiyi kıskıvrak gözaltına almıştı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Zanlılardan Murat Özer geçtiğimiz günlerde tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Tarık Özer, oğlu Azat Özer, yeğeni Samet Özer ve ona yardım eden 5 şüpheli ise Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir